Witam wszystkich na moim nowym blogu poświęconym Jaredowi Leto i jego genialnej kapeli 30 STM. Z ograniczeń -że tak powiem- objętościowych, byłam zmuszona do przeniesienia mojego dotychczasowego bloga z serwisu onet.pl. Blog powoli będzie dochodził do stanu używalności i postaram się, aby był tak atrakcyjny ja poprzedni:) Pozdrawiam wszystkich:) Buziaki:*
To może na dobry początek kilka zdjęć:)




A w linkach jest nowa piosenka Marsów, którą zaśpiewali na koncercie w Brixton Academy w Londynie. Polecam!!!
3 komentarze:
NIe no ..ten wywiad jest powalający:D:D:D
Pozdrawiam Cię..
Super blog:P:P:P
Buziaki eVolinko:)
Provehito In Altum :)
witam, witam. Blog mi siepodoba,ale wprowadzam poprawki: Jared nie skakał w tłum na tym koncercie gdzie sie troszke podrapał.Zbiegał ze sceny do tłumu (jak zawsze to robi przy tym utworku, natomiast tłum w euforii tak garnął sie do przodu, ze przełamali bariery i ochronę. To masa napierających ludzi przyczyniła się do tego. Różne zródła podawały inne inf. ale prasa i media w El Paso podawały o naporze tłumu. ok. pozdrawiam Ciebie i wszystkich fanów Jareda Leto i 30 STM. Zachęcam do słuchania ich albumów są super. mam nadzieję ze sie kiedyś doczekamy koncertu w Polsce. U naszych sąsiadów (Czechy) juz gośćmi byli. POZDRAWIAM
Bloooog zajebiaszczy xD a niedałoby się czegoś zrobić....jakieś petycji czy coooś...;P żeby do Polski wpadli?? xD pozdro ;*
Prześlij komentarz