Mam napisać coś o sobie? Powiem tylko tyle: jestem 20-latką, ktora zwariowała na punkcie pewnego zespołu rodem z Wszechświata... zapraszam do odwiedzania mojego bloga:)
data urodzenia: 26 grudnia 1971 miejsce urodzenia: Bossier city,Luizjana,USA rodzeństwo: brat Shannon, przyrodnia siostra stan cywilny: kawaler:D wzrost: 180 cm zwierzęta: pies Judas zainteresowania: Japonia, Azja(kultura,religia i wszytko co jest z tymi krajami związane) ulubione zespoły: Led Zepelin, Pink Floyd inne: jest aktorem, śpiewa i gra na gitarze w zespole 30 Seconds To Mars, jest wegetarianinem, jego ulubioną piosenką 30 STM jest 'The Fantasy':d
Shannon Leto
data urodzenia: 9 marca 1970 miejsce urodzenia: Bossier City, Luizjana, USA) rodzeństwo: młodszy brat Jared(p.w.), przyrodnia siostra inne: współzałożyciel 30 STM, w zespole gra na perkusji
Tomo Miličević
Urodził się 3 września 1979 roku w Sarajewie (Bośnia i Hercegowina, wówczas Jugosławia), jest młodszym bratem modelki Ivany Milicevic, obecnie jest gitarzystą w zespole grającym alternatywnego rocka o nazwie 30 Seconds To Mars oczywiście :) Etnograficznie jest Chorwatem.
Heh, spoko zdjęcia. Takie buty można kupić w Irlandii praktycznie w każdym centrum handlowym :P eVolinka jak masz gg to podaj mi je. Chętnie pogadam z jakąś prawdziwą (a nie sztuczną) fanką, która czuje klimaty. Moje gg to 1910638 albo skontaktuj się ze mną przez mojego bloga www.30stm-fanfiction.blog.onet.pl
JARED JEST ŁADNY FAJNIE GRA W FILMACH (WIDZIAŁAM WSZYSTKIE-TAKIE POSTANOWIENIE) I ŚPIEWA TEŻ SPOKO ALE NIKT MI NIE POWIE ZE TO JEST SUPER-ZESPÓŁ, JEST POPROSTU KOMERCYJNY A JARED JEST ŁADNY I DLATEGO TYLE JEST SZUMU WOKÓŁ 30STM, ALE JA WOLE VILLE VALO Z ZESPOŁU HIM JEDNAKŻE 30STM TEŻ MOŻNA POSŁUCHAĆ, NAJBARDZIEJ LUBIE PIOPSENKE WAS IT A DREAM? szkoda ze jared ma już 37 lat i powolutku bedzie sie kończył niestety... ale w filmach pewnie będzie grał do 70-tki albo dłużej na razie czekam na fim mr.nobody ma być podobno zajebisty, a tak na zakończenie jared noe jest taki idealny...i ten jego nowy image...wolalam go wcześniej :>
3 komentarze:
łoooo nóżki Jareda :P x) takie chudziutkie i taakiee wieelkiee kajaki xD lol szkoda tylko że on taki chudziutki jest :P kruszynka x)
Heh, spoko zdjęcia. Takie buty można kupić w Irlandii praktycznie w każdym centrum handlowym :P eVolinka jak masz gg to podaj mi je. Chętnie pogadam z jakąś prawdziwą (a nie sztuczną) fanką, która czuje klimaty. Moje gg to 1910638 albo skontaktuj się ze mną przez mojego bloga www.30stm-fanfiction.blog.onet.pl
JARED JEST ŁADNY FAJNIE GRA W FILMACH (WIDZIAŁAM WSZYSTKIE-TAKIE POSTANOWIENIE) I ŚPIEWA TEŻ SPOKO ALE NIKT MI NIE POWIE ZE TO JEST SUPER-ZESPÓŁ, JEST POPROSTU KOMERCYJNY A JARED JEST ŁADNY I DLATEGO TYLE JEST SZUMU WOKÓŁ 30STM, ALE JA WOLE VILLE VALO Z ZESPOŁU HIM JEDNAKŻE 30STM TEŻ MOŻNA POSŁUCHAĆ, NAJBARDZIEJ LUBIE PIOPSENKE WAS IT A DREAM?
szkoda ze jared ma już 37 lat i powolutku bedzie sie kończył niestety... ale w filmach pewnie będzie grał do 70-tki albo dłużej na razie czekam na fim mr.nobody ma być podobno zajebisty, a tak na zakończenie jared noe jest taki idealny...i ten jego nowy image...wolalam go wcześniej :>
Prześlij komentarz