sobota, 29 września 2007

'Happy Feet':p

To zdjątko mnie rozwaliło;) hihihihi




3 komentarze:

Anonimowy pisze...

łoooo nóżki Jareda :P x) takie chudziutkie i taakiee wieelkiee kajaki xD lol szkoda tylko że on taki chudziutki jest :P kruszynka x)

Anonimowy pisze...

Heh, spoko zdjęcia. Takie buty można kupić w Irlandii praktycznie w każdym centrum handlowym :P eVolinka jak masz gg to podaj mi je. Chętnie pogadam z jakąś prawdziwą (a nie sztuczną) fanką, która czuje klimaty. Moje gg to 1910638 albo skontaktuj się ze mną przez mojego bloga www.30stm-fanfiction.blog.onet.pl

Anonimowy pisze...

JARED JEST ŁADNY FAJNIE GRA W FILMACH (WIDZIAŁAM WSZYSTKIE-TAKIE POSTANOWIENIE) I ŚPIEWA TEŻ SPOKO ALE NIKT MI NIE POWIE ZE TO JEST SUPER-ZESPÓŁ, JEST POPROSTU KOMERCYJNY A JARED JEST ŁADNY I DLATEGO TYLE JEST SZUMU WOKÓŁ 30STM, ALE JA WOLE VILLE VALO Z ZESPOŁU HIM JEDNAKŻE 30STM TEŻ MOŻNA POSŁUCHAĆ, NAJBARDZIEJ LUBIE PIOPSENKE WAS IT A DREAM?
szkoda ze jared ma już 37 lat i powolutku bedzie sie kończył niestety... ale w filmach pewnie będzie grał do 70-tki albo dłużej na razie czekam na fim mr.nobody ma być podobno zajebisty, a tak na zakończenie jared noe jest taki idealny...i ten jego nowy image...wolalam go wcześniej :>