Pozdrawiam:):*
sobota, 22 września 2007
'Highway'
'Highway', to film, w którym moim zdaniem Jared wygląda najbardziej zajebiście... przepraszam za słownictwo, ale tylko takie słowa przychodzą mi do głowy, kiedy oglądam klatki z tego projektu...;)Normalnie ciacho do schrupania... Niestety nie oglądałam 'Highway' bo jakoś nie mogę go znaleźć ani w żadnym sklepie ani w wypożyczalniach...ale ja sie nigdy nie poddaje:) prędzej czy pozniej i tak go znajdę;) tak jak zresztą gazetkę pt.'Boutique';) Ok ok.... wstawie kilka fajowych foteczek z 'Highway'a':) Aaaaa i jak doniosła mi Ewelka, 2 października na Polsacie będzie 'Telefon':D jak można sie domyśleć, oczywista rzeczą jest to, iż w filmie tym gra Jared:D Obiecuję oczywiście jakiś opis i zdjątka, ale to kiedy indziej:)
Pozdrawiam:):*
Pozdrawiam:):*
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
7 komentarzy:
AAAAAAA ale przystojniacha....Taaak ja też chcę mieć takiego faceta....Jared na załączonych obrazkach jest wprost zajebisty - też przeoraszam za słownictwo ale tak, zgadzam się
nie da rady inaczej tego określić czyli wyglądu Bożyszcza nastolatek i nie tylko....:D:D:D Buziaki - tak ma być...duuuużo fotek i jak najwięcej info:D:D:D
Provehito In Altum Siostro
myslalam ze zapomnial slowa swojej piosenki, a to jak jakiejs innej to mi to lata. ciacho to malo powiedziane. JA TEZ CHCE GO MIEC!!!
podpisano: ;D
myslalam ze zapomnial slowa swojej piosenki, a to jak jakiejs innej to mi to lata. ciacho to malo powiedziane. JA TEZ CHCE GO MIEC!!!
podpisano: ;D
myslalam ze zapomnial slowa swojej piosenki, a to jak jakiejs innej to mi to lata. ciacho to malo powiedziane. JA TEZ CHCE GO MIEC!!!
podpisano: ;D
hej a ja mam Highwaya:) film jak to film z Jaredem jest bossski:) opowiadalam o nim Eweli jush:D tylko bez napisów mam bo nigdzie ich nie można znaleźc:)
pozdrawiam, Kasia:*
Kot by nie chciał mieć takiego faceta? ;) Highway oglądałam, ale po angielsku... Zrozumiałam 95% tego co mówili xD Dziwny film, ale podoba mi się :D Nie potraktuj tego jako spam, ale jak masz ochotę, wpadnij na mojego bloga, często rysuję Jareda i Marsów :) Jeśli nie wpadniesz, zrozumiem :)
www.domeena.blog.onet.pl
http://jared-leto-30-seconds-to-mars.blog.onet.pl/
http://30-sekund-na-marsa.blog.onet.pl/
ZAPRASZAM CIE
Prześlij komentarz