wtorek, 30 października 2007

"Azyl"

Już w następny wtorek, 6 listopada, o godz. 21.00, na Polsacie będziemy mogli obejrzec kolejny film z udziałem naszego kochanego Jaredzia:) Mowa oczywiście o thrillerze 'Azyl'. Jared zagra mało rozgarniętego ale za to bardzo śmiesznego Juniora;) Osobiście polecam ten film nie tylko fanom Jareda, ale też fanom dobrego kina:)

Opis dystrybutora:

Niedawno rozwiedziona Meg Altman i jej mała córeczka Sarah tkwią uwięzione w nowojorskim mieszkaniu, w ukrytym pokoju-schronieniu, wybudowanym w celu przetrwania napadu. Bawią się w chowanego z trójką włamywaczy - Burnhamem, Raoulem i Juniorem, a stawką tej zabawy jest ich życie. Na nieszczęście dla mieszkańców, to właśnie ich azyl jest miejscem, do którego pragną dostać się napastnicy.

Fotki:















czwartek, 4 października 2007

Nowa trasa koncertowa!!!

Trasa startuje pod koniec stycznia 2008 roku. Oczywiście Polski ta trasa nie obejmuje...a jakze...pozdrawiam.

EUROPEAN DATES
24.01.08: Newcastle Academy UK
25.01.08: Dublin Ambassador Irlandia
26.01.08: Glasgow Barrowlands UK
27.01.08: Manchester Academy UK
29.01.08: Liverpool Academy UK
30.01.08: Leeds Met University UK
31.01.08: Bristol Academy UK
02.02.08: Birmingham Academy UK
03.02.08: Norwich UEA UK
04.02.08: Southampton Guildhall UK
06.02.08: Hammersmith Apollo UK

OTHER CONTINENTS
21.10.07: Sao Paulo, Brazylia
24.10.07: Buenos Aires, Argentyna
26.10.07: Ciudad de México, Meksyk






sobota, 29 września 2007

'Happy Feet':p

To zdjątko mnie rozwaliło;) hihihihi




sobota, 22 września 2007

'Highway'

'Highway', to film, w którym moim zdaniem Jared wygląda najbardziej zajebiście... przepraszam za słownictwo, ale tylko takie słowa przychodzą mi do głowy, kiedy oglądam klatki z tego projektu...;)Normalnie ciacho do schrupania... Niestety nie oglądałam 'Highway' bo jakoś nie mogę go znaleźć ani w żadnym sklepie ani w wypożyczalniach...ale ja sie nigdy nie poddaje:) prędzej czy pozniej i tak go znajdę;) tak jak zresztą gazetkę pt.'Boutique';) Ok ok.... wstawie kilka fajowych foteczek z 'Highway'a':) Aaaaa i jak doniosła mi Ewelka, 2 października na Polsacie będzie 'Telefon':D jak można sie domyśleć, oczywista rzeczą jest to, iż w filmie tym gra Jared:D Obiecuję oczywiście jakiś opis i zdjątka, ale to kiedy indziej:)
Pozdrawiam:):*







































Ajajajaj... ja chce mieć takiego faceta....



piątek, 21 września 2007

Courtney Love uratowała Leto przed kompromitacją..

Love uratowała Leto przed kompromitacją

Courtney Love pomogła Jaredowi Leto, gdy zapomniał słów piosenki.

Aktor, który jest także liderem zespołu30 Seconds to Mars, miał zaśpiewać na przyjęciu, ale szybko zdał sobie sprawę, że nie pamięta słów.

- Byłem na przyjęciu i zmuszono mnie do wejścia na scenę, żebym coś zaśpiewał - wyjaśnia gwiazdor. - Popełniłem błąd w wyborze piosenki i już po chwili nie znałem słów. To było jedno z najgorszych doświadczeń w moim życiu, ale na szczęście Courtney weszła na scenę i mnie uratowała. Była świetna.

Innym nieszczęśliwym zdarzeniem dla muzyka była nieudana próba crowd-surfingu na niedawnym koncercie. Artysta złamał sobie nos, gdy skoczył na tłum, ale nikt go nie złapał. Leto potłukł sobie także stopy, twarz i tors.

Jare Leto zagrał ostatnio w filmie "Rozdział 27", gdzie wcielił się w mordercę Johna Lennona.

Tekst pochodzi z serwisu nuta.pl, http://www.nuta.pl/news.html?nid=19705

Powiem tylko tyle: zdarza się;)






poniedziałek, 17 września 2007

Witam!

Witam wszystkich na moim nowym blogu poświęconym Jaredowi Leto i jego genialnej kapeli 30 STM. Z ograniczeń -że tak powiem- objętościowych, byłam zmuszona do przeniesienia mojego dotychczasowego bloga z serwisu onet.pl. Blog powoli będzie dochodził do stanu używalności i postaram się, aby był tak atrakcyjny ja poprzedni:) Pozdrawiam wszystkich:) Buziaki:*

To może na dobry początek kilka zdjęć:)

















A w linkach jest nowa piosenka Marsów, którą zaśpiewali na koncercie w Brixton Academy w Londynie. Polecam!!!